Koncert charytatywny ”SEN SIĘ SPEŁNI”

W sobotę 14 grudnia br. o godzinie 18:00 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im .Oskara Kolberga w Bukowie odbędzie się Koncert Charytatywny pt.”Sen się spełni”. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna przeznaczona na operację, leczenie  i rehabilitację 10-letniego Dawida, mieszkańca Kulerzowa z terenu gminy Mogilany.

Koncert Charytatywny na rzecz pomocy Dawidowi to wielki dar serca artystów, darczyńców , sponsorów, słowem wszystkich, którzy chcą mu pomóc. Podczas koncertu, który poprowadzi Ewa Drzyzga wystąpią charytatywnie znani lokalni artyści: Magda Steczkowska, Grzegorz Turnau, Marcin Kotarba.

Wydarzenie będzie lokalnym świętem solidarności i dobroci, w którym udział weźmie ok. 300 osób. Podczas koncertu odbędzie się licytacja wartościowych przedmiotów podarowanych przez darczyńców, sprzedaż prac wykonanych przez koleżanki i kolegów Dawida ze Szkoły Podstawowej w Bukowie oraz cegiełek wartościowych (biletów o nominałach 20,50 i 100zł). Całkowity dochód z imprezy  przekazany zostanie na leczenie Dawida.

Źródło: Komitet Organizacyjny Zbiórki Publicznej pn. Pomoc dla Dawida

 

sobota, Grudzień 14, 2013

dokumenty: